Kategoria: 2015-16
Utworzono: 26 wrzesień 2015

26 września 2015 r. w naszej szkole świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji korytarze zapełniły się słowami w różnych językach, a uczniowie mogli poznać podstawowe zwroty grzecznościowe, takie jak: proszę, dziękuję aż w 10 językach!
Dodatkowo uczniowie podczas jednej z lekcji wysłuchali audycji, dzięki której poznali ciekawostki związane z językami europejskimi. Ponadto na każdej przerwie przez radiowęzeł rozbrzmiewały najpopularniejsze utwory z różnych europejskich krajów, a w holu głównym można było obejrzeć prezentację poświęconą Europejskiemu Dniu Języków Obcych.
W przygotowanie projektu zaangażowani byli uczniowie z klasy IVat: Małgorzata Kelmer, Patrycja Nędzi, Agnieszka Dymek, Ewelina Szwed oraz Dominik Kęsik z klasy IIIbt. Opiekę merytoryczną sprawowały panie: Dominika Widz-Wiejak, Małgorzata Pluta i Magdalena Śwital.