"Jestem świadomy - jestem bezpieczny" - podsumowanie

Utworzono: 06 kwiecień 2017

6 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Technicznych odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu „Jestem świadomy – jestem bezpieczny”. Konkurs miał na celu kształtowanie właściwych postaw prozdrowotnych, pogłębianie wiedzy na temat mechanizmów uzależnień oraz zwrócenie uwagi na zachowania alternatywne dla spożywania alkoholu i zażywania narkotyków.
Młodzież rywalizowała w czterech kategoriach: plastycznej, multimedialnej, literackiej i wiedzy. W konkursie nagrodzeni zostali uczniowie naszej szkoły: Anna Wojas i Aleksandra WłodarczykI miejsce w kategorii plakat, Vladyslav Parfilovwyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna, oraz Magdalena Kulawyróżnienie w kategorii plakat. W kategorii test wiedzy szkołę reprezentowały zwyciężczynie szkolnego etapu konkursu:
Kuna Patrycja z 3bt, Kinga Tarkowska z 3ft i Kinga Kramek z 1ft. Gratulujemy.