Rekrutacja - program Erasmus+

Rozpoczynamy rekrutację uczestników Projektu „Staż zagraniczny drogą do sukcesu zawodowego”
realizowanego w ramach programu Erasmus+ (KA1 - Mobilność edukacyjna, KA102 - Mobilność osób
uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego).

Rekrutacja dla grupy pierwszej (technik spedytor) została przedłużona do 3.02.2021 r., limit miejsc: 18.

Regulamin rekrutacji oraz ankiety rekrutacyjne zamieszczone są na stronie szkoły: www.zs1.pulawy.pl
w zakładce Projekty EU – Erasmus+.

Uzupełnione ankiety proszę zostawić w sekretariacie szkoły lub przesłać drogą elektroniczną
na adres szkoły:

Ankiety do projektu Erasmus+

- ankieta rekrutacyjna dla 2st
   - ankieta rekrutacyjna dla 3st
   - ankieta rekrutacyjna dla 2stg
   - ankieta rekrutacyjna dla 2at
 - ankieta rekrutacyjna dla 3at/3ct
 - ankieta rekrutacyjna dla 2atg

Kurs CKZ Kucharz II gr. 1 (tryb zdalny)

W dniach 18.01.2021 r. - 12.02.2021 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach,
będzie prowadzony kurs CKZ nr 1 (ODiDZ) dla zawodu KUCHARZ 512001 (stopień II gr 1).
Rozpoczęcie zajęć w dniu 18.01.2021 r.

Kurs będzie prowadzony w ramach nauki zdalnej wg instrukcji.
Kursanci zobowiązani są do zapoznania się z instrukcją i przestrzegania jej zapisów.

Opiekunem kursu jest pani Iwona Grzesiak.

- Instrukcja zdalnego nauczania dla uczestników kursu

Wyniki konkursu "Retro glamour girl"

Już po raz czwarty (w tym roku w nowej formule online) w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Szkolny
Konkurs Fryzjerski pod tytułem „Retro glamour girl”
. Celem konkursu było: wyłonienie młodych
talentów sztuki fryzjerskiej, rozwijanie kreatywności, zainteresowań uczniów
i wrażliwości
na piękno, pobudzanie inwencji twórczej oraz doskonalenie umiejętności praktycznych.
Udział w konkursie wzięło osiem uczennic technikum o profilu technik usług fryzjerskich.
Zadaniem uczestniczek było przygotowanie prezentacji multimedialnej zawierającej maksymalnie 6 zdjęć zaprojektowanej i wykonanej samodzielnie stylizacji związanej z tematem konkursu.