co Ty na to?"
. Przy sporej konkurencji i wyrównanej walce jury przyznało I miejsce dwóm zespołom:
Anecie Gawędzie i Magdalenie Szewczyk z kl. 4ct za bajaderki oraz Roxanie Nowakowskiej z 1at
i Marzenie Walencik z kl. 1ct za bezy z kremem i owocami.
II miejsce zajęły: Natalia Krzyżak i Klaudia Ochal z kl. 2at za pietruszkowe serniczki oraz Kinga Pyra
i Magdalena Prządka z 3at za rafaello. III miejsce zajęła Anna Gębala i Dominika Paliszewska za "lava cake".
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.
Opieka: p. Joanna Wiszowata, p. Urszula Myśliwiec i p. Beata Wawrzycka - Kwiatek.

Szkoła Innowacji 2018

19 kwietnia 2018 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się Uroczysta Gala podsumowująca Projekt Certyfikacji Szkół SZKOŁA INNOWACJI i Konkursu LIDER INNOWACJI 2018.
Po raz kolejny Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach może poszczycić się takim certyfikatem. Jest to ogromne wyróżnienie dla placówek, które promują przedsiębiorczość, wspierają twórcze
i niestandardowe pomysły uczniów.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

18 kwietnia w klubie szkolnym odbyła się niecodzienna lekcja historii przygotowana przez młodzież
z klas 2bt i 2at pod opieką pani Moniki Rauner. Uczestniczyli w niej uczniowie pierwszych klas technikum.
Celem tego spotkania było przypomnienie okoliczności popełnionej 78 lat temu zbrodni na polskich oficerach - jeńcach wojennych przez sowiecki reżim komunistyczny i upamiętnienie ofiar tej ogromnej tragedii.