Nowoczesne kształcenie

Ma to być prawdziwa rewolucja sprzętowa w szkołach zawodowych powiatu puławskiego. Placówki zostaną doposażone w specjalistyczny sprzęt. W ten sposób uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności na urządzeniach, które spotkają w przyszłości w zakładach pracy. A wszystko dzięki realizacji dwóch unijnych projektów.
- Dzięki dofinansowaniu będziemy mieli zupełnie nową pracownię fryzjerską - mówi nauczycielka przedmiotów zawodowych w puławskim Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej, Teresa Pakuła. – Będzie o wiele większa i z odpowiednim zapleczem. Usprawni to znacznie pracę. Da nam przede wszystkim większą swobodę, bo teraz mamy naprawdę ciasno.
- Cieszymy się, że od kilku lat istnieje silny trend wspierana szkolnictwa zawodowego, zauważania w tym zakresie potrzeb uczniów, ale i nauczycieli. Bo dobrze wykształcić ucznia może tylko nauczyciel, który pracuje na profesjonalnym sprzęcie, takim jaki można spotkać u dzisiejszych pracodawców - stwierdza Lidia Nogowska, kierownik szkolenia praktycznego w ZS nr 1 w Puławach.

Konkurs recytatorski z języka angielskiego

Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim z języka angielskiego ENGLISH WORDS OUT LOUD organizowanym przez ZSO Nr 2 im. F. D. Kniaźnina w Puławach oraz Powiatowe Centrum Doskonalenia
Zawodowego Nauczycieli w
Puławach. Więcej informacji w załączniku.

Informacja o konkursie

I Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski

do udziału
                                                       21 marca 2018 roku
                           w I OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FRYZJERSKIM
              „ANTOINE CIERPLIKOWSKI. KRÓL FRYZJERÓW, FRYZJER KRÓLÓW”

Załącznik nr 1 - Zasady przeprowadzenia konkursu
Załącznik nr 2 - Karta zgłoszenia
Załącznik nr 3 - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dla osoby pełnoletniej)
Załącznik nr 4 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dla osoby niepełnoletniej)

Konkurs Wiedzy Genetycznej

Dnia 16 lutego uczennica naszej szkoły uczestniczyła w szkolnym etapie VI Wojewódzkiego Konkursu
Wiedzy Genetycznej
. Konkurs ten jest organizowany przez Zakład Genetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.