Życzenia Wielkanocne

Dla całej społeczności Zespołu Szkół nr 1 w Puławach
życzenia Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei i wiary,
radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz
smacznego święconego jajka

życzy Dyrekcja Szkoły

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obsługi uroczystości przygotowanych dla instytucji współpracujących ze szkołą.

Zebranie z rodzicami

Ze względu na trwającą akcję protestacyjną nauczycieli zebranie z rodzicami w dniu 16 kwietnia 2019 r.
zostaje odwołane. Oceny bieżące oraz propozycje ocen końcoworocznych w klasach maturalnych
są dostępne dla rodziców oraz uczniów w dzienniku elektronicznym.

Konkursy piekarskie

W dniach 27 i 28 marca 2019 roku po raz kolejny zorganizowany został przez Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu oraz Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą Ogólnopolski Turniej Piekarski im. Anny Butki, który, jak co roku, zgromadził najlepszych uczniów z całej Polski.
Uczniowie naszej szkoły: Łukasz Miazga i Jan Sławiński z klasy 3azw, reprezentowali naszą szkołę.

Jan Sławiński zajął II miejsce w Polsce i uzyskał tytuł laureata, a Łukasz Miazga zajął VII miejsce
w Polsce
i uzyskał tytuł finalisty w XXII Ogólnopolskim Turnieju Piekarskim im. Anny Butki.

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

Dnia 28 marca 2019 r. uczennice naszej szkoły z klasy 1ct: Paulina Glegoła, Ewa Samorek i Anna Wójcik
brały udział w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym Zostań Mistrzem Ortografii pod hasłem:
                                      Ojczysty - znam - lubię - szanuję.
Konkurs pod patronatem UMCS oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty odbył się w Zespole Szkół nr 2 w Nałęczowie.

Opieka: Bożena Pajurek