Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 r. (poniedziałek) odbędą się egzaminy z następujących przedmiotów: matematyka, biologia, geografia, procesy technologiczne w gastronomi, obsługa klienta, przedsiębiorczość, pracownia statystyki, wizualizacja we fryzjerstwie.
27.08.2019 r. (wtorek) odbędą się egzaminy z następujących przedmiotów: j. polski, j. niemiecki, j. angielski, technologia gastronomi z towaroznawstwem, planowanie żywienia, wyposażenie i bhp, przewóz ładunków, pracownia organizacji transportu i spedycji, zasady żywienia, środki transportu.
Egzaminy rozpoczynają się o godz. 9.00.

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca o godzinie 10.00.

Pożegnalismy absolwentów klasy 3azw:

Wizyta spedytorów w Leroy - Merlin

Dnia 14.06.2019 uczniowie z klas spedycyjnych, którzy zostali laureatami I Międzyklasowego Konkursu Spedycyjnego mogli zobaczyć dokładnie, jak wygląda oraz jak funkcjonuje Dział Logistyki w puławskim
sklepie Leroy-Merlin. Prezentacja działu obejmowała procedury bezpieczeństwa, sposób przyjęcia towaru,
jego rozładunek, obsługę specjalistycznych urządzeń służących do transportu towaru po magazynie i po hali sprzedaży. Uczniowie mogli również dowiedzieć się o dokumentacji i kontroli towaru na każdym etapie jego
dostawy do sklepu - od momentu rozładowania do chwili, gdy trafia on do klienta.

Dziękujemy obsłudze sklepu za życzliwe przyjęcie i dużo ciekawych informacji.
Organizatorzy konkursu

Praktyka zawodowa w Pradze

W dniu 3 czerwca 2019 roku Aleksandra Gizińska, tegoroczna absolwentka ZS nr 1 w Puławach, wyjechała
na praktyki zawodowe do salonu fryzjerskiego w Pradze. Wyjazd zasponsorowany został przez firmę
Chantal – patrona klas fryzjerskich w naszej szkole, jako nagroda dla laureatów I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego "Letnia przygoda - słońce, plaża, kwiaty".
Oli towarzyszyła Paulina Byzdra również tegoroczna absolwentka i uczestniczka konkursu.

Małgorzata Poleszak