Egzaminy poprawkowe 2023/2024

Kategoria: Uncategorised
Utworzono: 19 czerwiec 2024 Opublikowano

Egzaminy poprawkowe odbędą się w następujących terminach:

26 sierpnia 2024 godzina 9.00
- bezpieczenstwo i higiena pracy
- gastronom na rynku pracy
- matematyka
- planowanie procesów transportowych i spedycyjnych
- planowanie żywienia  
- podstawy gastronomii
- pracownik i przedsiębiorca na rynku                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

27 sierpnia 2024 godzina 9.00
- biuro rachunkowe
- chemia
- gastronom na rynku pracy
- geografia
- język angielski
- język niemiecki
- język polski
- organizowanie produkcji gastronomicznej
- podstawy statystyki
- procesy załadunkowe i rozładunkowe
- przyjmowanie i magazynowanie żywności