Projekt "Baczyński" - podsumowanie

Utworzono: 22 czerwiec 2021

W kwietniu 2021 roku Zespołu Szkół nr 1 im. Stefani Sempołowskiej w Puławach przystąpił do Ogólnopolskiego Projektu "Baczyński" skierowanego do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którego inicjatorką jest Pani Agata Karolczyk – Kozyra, polonistka z I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana ze Wschowy.
Projekt odbywał się w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Muzeum Powstania Warszawskiego, Wojewoda Lubuski i Powiat Wschowski, natomiast patronat medialny pełniła Gazeta Lubuska.
W projekcie wzięło udział 250 szkół z całej Polski.

Podziękowanie dla naszej szkoły za udział w projekckie:

Link do prezentacji: