Konkurs ortograficzny online

Kategoria: Uncategorised
Utworzono: 04 maj 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii".
Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs potrwa do 24 maja.   Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych zestawów nagród. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia.
Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się
na wyższą pozycję w rankingu.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: dyktanda.pl.
Nagrody otrzyma łącznie piętnastu Mistrzów.

Nauczyciele języka polskiego