Góra Grosza

Kategoria: Uncategorised
Utworzono: 18 styczeń 2018

Od listopada w naszej szkole odbywała się zbiórka monet na akcję charytatywną „Góra Grosza”, organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja Góra Grosza, stała się jedną z największych akcji społecznych w Polsce. Celem, na który zbierane są fundusze, jest pomoc dzieciom wychowującym się w różnych formach opieki zastępczej.
Uczniowie, nauczyciele i pracownicy usypywali szkolną górę grosza z „drobniaków” wsypywanych do specjalnie przygotowanej skarbonki. Nad przebiegiem zbiórki czuwał komitet organizacyjny: A. Radzimska, P. Byzdra,
A. Wróbel i K. Bielecki,
pod opieką nauczyciela, Małgorzaty Poleszak. Nad bezpieczeństwem skarbonki czuwały panie ze szkolnej biblioteki: Agnieszka Giza i Monika Jędrych. W liczeniu monet nieocenioną pomocą wykazała
się kl. 3ft.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.